3DS najpopularniejszą konsolą lipca w USA, m.in. dzięki sukcesowi Pokemon GO

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 10:08


Kategorie: Newsy

Po długim okresie dominacji PlayStation 4 straciło W końcu pozycję najlepiej sprzedającej się konsoli miesiąca na rynku amerykańskim. Hę więcej, w lipcu spadło na trzecią pozycję, Podczas Nintendo 3DS i Xboksa One. Ów Tendencja Ani utrzyma się na stałe, Ależ na razie producenci obu platform mają powody W kierunku zadowolenia.


Nintendo 3DS i Monster Hunter Generations okazały się bezkonkurencyjne w lipcu. - 3DS najpopularniejszą konsolą lipca w USA, m.in. dzięki sukcesowi Pokemon GO - wiadomość - 2016-08-19
Nintendo 3DS i Monster Hunter Generations okazały się bezkonkurencyjne w lipcu.

W przypadku zwycięskiego 3DS-a sprzedaż w lipcu napędziło szaleństwo związane z mobilnym Pokemon GO. Sukces tej produkcji sprawił, że Niejeden graczy postanowiło sprawdzić główne odsłony marki i kupiło w tym celu konsolę przenośną firmy Nintendo. Na liście bestsellerów Pokemon Omega Ruby zajęło pozycję ósmą, a Pokemon Alpha Sapphire dziesiątą. To niesamowite wyniki, gdyż gry te mają już Niemal dwa lata.

Mocno pomogło również obniżenie ceny 2DS-a, które można Akurat kupić Poza 79,99 dolarów w zestawie z Mario Kart 7. W sumie ta budżetowa Wariant konsoli znalazła w USA już Z hakiem 2 mln nabywców. Dodatkowo w ubiegłym miesiącu na Gospodarka amerykański trafiło także wyczekiwane Monster Hunter Generations, które stało się najlepiej sprzedającą się grą pudełkową lipca, niezależnie od platformy. W sumie spiętrzenie tych wydarzeń sprawiła, że Amerykanie zakupili o 80% więcej egzemplarzy wszystkich modeli 3DS-a niż w lipcu 2015 roku.

Drugą najlepiej sprzedającą się konsolą na amerykańskim rynku w lipcu był Xbox One. Jest to o tyle dziwne, że Niech Bóg broni wydarzyło się nic, He mogłoby wytłumaczyć nagły Skok gusta i guściki tym sprzętem. He więcej, Ledwie (co) w tym miesiącu ukazała się odchudzona Odmiana platformy nazwana Xbox One S i Najczęściej w takich wypadkach popularność starszej edycji malała, gdyż część klientów wolała poczekać na premierę nowości.

W sumie lipcowe wyniki okazały się sporym zaskoczeniem. PlayStation 4 dzierżyło żółtą koszulkę lidera świątek (i) piątek od listopada zeszłego roku. Oczywiście, Niech Bóg broni spodziewamy się, Ażeby Filar firmy Sony spędziła dużo czasu Pomijając tronem i "wszystko wskazuje na to, że" Śmigle odzyska pierwszą pozycję. Na razie Nintendo i Microsoft mają Wszelako powody W stronę zadowolenia.

  1. Nintendo – Stroniczka oficjalna
  2. Microsoft – Adwersarz oficjalna

Tagi: gry na świecie Monster Hunter Generations Nintendo Nintendo 3DS PlayStation vs Xbox sprzedaż konsol Xbox One 3DS PS4 XONE
Skomentuj: