Angry Birds Evolution - Wściekłe Ptaki rzuciły rękawice przebojowemu Monster Strike

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 05:08


Kategorie: Najnowsze


Marka Angry Birds już Kopę lat przestała oferować wyłącznie gry o mechanice podobnej Ku pierwszej części. Na miejsce tego Atelier Rovio od kilku lat Jednostajnie wypuszcza produkcje ze Wściekłymi Ptakami, które należą Na Niejeden różnych gatunków. Najnowszym tego przykładem stało się Angry Birds Evolution, które stanowi wariację na Osnowa diabelsko popularnej w Azji zręcznościówki Monster Strike.

Obecnie Angry Birds Evolution dostępne jest Zaledwie dla graczy z Hongkongu w formie testowej w ramach tzw. soft-launcha na tamtejszym App Store. Znając Rovio Wariacja na Androida jest Funkcjonalnie pewna, Lecz jednocześnie Prawdopodobnie Ładnie poczekamy na premierę finalnego wydania, gdyż Pracownia ma w zwyczaju testować swoje produkcje prze długi czas.

Gra Wcale posiada żadnej składnej warstwy fabularnej. Zamach toczy się po prostu na wyspie należącej W kierunku ptaków, na którą przybywają prosiaki i naszym zadaniem jest je przepędzić. Gdy już wspomnieliśmy, Angry Birds Evolution mechanizmami Zawody przypomina Monster Strike. Rozrywka sprowadza się Ku pojedynków pomiędzy dwoma drużynami postaci. Ataki przeprowadzamy dotykając postaci i ruszając palcem w tył, No jasne Jeżeli gdybyśmy naciągali procę. Następnie po wypuszczaniu postać leci naprzód po podłodze, trafiając we wrogów i odbijając się rykoszetami od wszystkiego Słucham napotka na swej drodze.

Mapy są małe i pełne przeszkód a również interaktywnych obiektów (np. wybuchających skrzyń), He dodaje rozgrywce różnorodności, sprawiając, że Postrzelenie we wroga staje się trudniejsze, Minus jednocześnie pozwalając wyeliminować Parę świń jednocześnie. Zabawę urozmaicają zdolności specjalne unikalne dla każdego indywidualnego ptaka, które możemy aktywować Cóż trzy ataki. Zapewnia to motywację Na zgromadzenia wszystkich bohaterów, których w Angry Birds Evolution jest Przeszło trzystu.

Gra oferuje całkiem sporych rozmiarów kampanię, w której musimy zmierzyć się z dziewięćdziesięcioma typami prosiaków, poczynając od turystów aż po piratów. Autorzy umożliwili także Turniej multiplayer, mające postać pojedynków PvP między drużynami dwóch graczy.

Angry Birds – oficjalna Kartka marki


Tagi: gramynawynos.pl Angry Birds Evolution gry gry zręcznościowe Rovio Entertainment soft-launch AND iOS
Skomentuj: