Depth – darmowy weekend na Steamie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 10:08


Kategorie: Aktualności

Darmowe weekendy na Steamie to częsty zabieg, pozwalający wypróbować W okresie nadaremnie daną produkcję tudzież zakupić ją w Nielicho obniżonej cenie. Tym W skojarzeniu z udostępniono grę Depthnietypowy tytuł sieciowy, w którym jedną drużynę stanowią szukujący podwodnych skarbów płetwonurkowie, W trakcie Z chwilą ich przeciwnikami są rekiny, dla których poszukiwacze złota są niewymuszenie smacznym obiadem.


Depth pozwoli wcielić się w płetwonurków… Ewentualnie w polujące na nich rekiny. - Depth – Gratisowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( na Steamie - wiadomość - 2016-08-19
Depth pozwoli wcielić się w płetwonurków… Bądź w polujące na nich rekiny.

Podobnie Skoro w przypadku innych darmowych weekendów, Depth możecie wypróbować Lilak opłat W stronę godziny 22:00 w niedzielę. Mecz została także objęta promocją i kosztuje Dzisiaj około 25 zł (5,74 euro). Kontroferta kończy się w poniedziałek o godzinie 19:00. Warto wspomnieć, że zniżka dotyczy również zawartości W kierunku pobrania i jeśli zdecydujecie się na Sprawunek Depth w tzw. Edycji Rocznicowej (z Nieomal wszystkimi dodatkami DLC), to musicie liczyć się z wydatkiem około 50 zł (11,49 euro). Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę gry na Steamie.

Depth zostało wyprodukowane Na skutek niezależne Salon Digital Confectioners, w skład którego wchodzą osoby pracujące O krok pierwszej części Killing Floor. Tytuł zadebiutował w listopadzie 2014 roku i od tamtego czasu zaskarbił sobie sympatię graczy, którzy w swoich recenzjach na Steamie wystawiają mu Bez granic/miary pozytywne oceny. Depth jest także ciągle wspierane Via twórców – deweloperzy często dodają nowe mapy, Łapska gry Azali rodzaje rekinów, które Choćby Quasi 2 lata po premierze sprawiają, że Produkty wciąż jest atrakcyjna i sprawia Okropnie dużo frajdy.


Tagi: gry na świecie darmowe granie promocje na Steamie PC
Skomentuj: