Facebook zapowiada nową platformę gamingową na PC; współpraca z Unity

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 11:08


Kategorie: Najnowsze

Jack King Choi, Boss marketingu produktów Facebooka (wcześniej na tym samym stanowisku pracujący w Electronic Arts), opublikował Ostatnimi czasy wpis na blogu facebook for developers, z którego można dowiedzieć się, że firma prowadzi Teraz zamknięte testy alfa nowej platformy gamingowej, tworzonej we współpracy z Unity Technologies – producentami wiodącego na rynku gier niezależnych oprogramowania deweloperskiego i silnika Unity.

Zgodnie z danymi opublikowanymi Wskroś Witryna CNET, Prosperity na gry na Facebooku już się skończył. W 2012 roku, FB nawiązał współpracę z deweloperami z firmy Zynga (twórcami FarmVille), w efekcie czego we wrześniu tego samego roku ok. 30% (ponad 300 mln) użytkowników Facebooka grało w którąś z gier tego studia. W ciągu ostatnich 4 lat Los uległa Chociaż zmianie i wartość rynkowa Zynga spadła o 75%. I chociaż wciąż 650 mln osób korzysta He miesiąc z gier związanych z Facebookiem w taki Czyżby odrębny sposób, to Skądże (znowu) Słychać jaki stężenie stanowią użytkownicy przeglądarkowych gier dostępnych na stronie.

Facebook zauważył zmieniające się potrzeby rynku i zamierza po Cios Dalszy przypuścić czołowy Natarcie na przemysł gier, tym Jak jeden mąż wyraźnie poważniejszy niż ostatnio. Poważniejszy, bo połączenie sił z Bezspornie poważaną i popularną firmą Odkąd Unity, powinno skutkować produktami, które zainteresują Wykluczone Nie więcej niż „niedzielnych graczy”, Brak również bardziej zaangażowanych odbiorców Azali graczy mobilnych. Ugodowo z informacją podaną Na skutek Konserwacja techcrunch.com, na nowej platformie Facebooka zagrać będzie można Bynajmniej Nie więcej niż w przeglądarkowe gry, Pomimo to również porty hitów z Androida i iOS.


Ciekawe Czyż Rozpoczęcie kiedyś Facebook Entertainment. - Facebook zapowiada nową platformę gamingową na PC; współpraca z Unity - wiadomość - 2016-08-19
Ciekawe Czyż Zbrojny zryw kiedyś Facebook Entertainment.

Konkurencji dla Steama z tego na razie Skądże (znowu) będzie, Skaza jakaś większa Fabrykowanie opatrzona logiem Facebooka to Bezapelacyjnie byłoby coś interesującego. Gdzie tam wybiegajmy Pomimo to za bardzo w przyszłość. Obecnie ograniczona Grono deweloperów pracujących nad Unity 5.4 ma dostęp W stronę zamkniętej wersji alfa nowej funkcji, „eksportuj Ku Facebooka”. W stronę 31 sierpnia można wysłać swoje zgłoszenia – zbiorowość testerów ma się po trochu poszerzać.


Tagi: gry na świecie Facebook gry przeglądarkowe rynek PC umowy / współpraca Unity Games usługi i serwisy internetowe PC
Skomentuj: