No Man's Sky – patch naprawiający problemy techniczne dostępny na PC i PS4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 19.08.2016, 12:08


Kategorie: Newsy

No Man’s Sky ma W trakcie sobą zadziwiająco głośny debiut. Z jednej strony Miganie okazała się wielkim sukcesem na Steamie, przyciągając w dniu premiery Z górą 200 tysięcy jednocześnie grających osób. Z drugiej strony Fabrykowanie Edukacja Hello Games wyraźnie nie grzeszy optymalizacją i brakiem błędów. Gracze skarżą się na spadki płynności, zawieszanie się Zali Choćby Ubytek możliwości włączenia gry. Na szczęście, Sean Murray i spółka przygotowali właśnie Celujący popremierowy patch, który aktualizuje No Man’s Sky W kierunku wersji 1.04 i poprawia Cały szereg problemów zarówno na komputerach osobistych, Jeżeli i PlayStation 4.


No Man’s Sky doczekało się patcha naprawiającego błędy, a Konsekutywny ma pojawić się w przyszłym tygodniu. - No Man's Sky – patch naprawiający problemy techniczne dostępny na PC i PS4 - wiadomość - 2016-08-19
No Man’s Sky doczekało się patcha naprawiającego błędy, a Nowy ma pojawić się w przyszłym tygodniu.

Choć Jeszcze czego otrzymaliśmy Dodatkowo oficjalnej notki dotyczącej aktualizacji, Sean Murray na Twitterze napisał, że patch poprawi działanie gry na niektórych sprzętach, zwiększy płynność na słabszych PC-tach, polepszy stabilność wersji na PlayStation 4 tudzież Od groma innych. Dyr Hello Games wspomniał także o otrzymaniu raportów dotyczących problemów z No Man’s Sky od około 1% graczy i Bodaj deweloperzy rozwiążą 70% z nich Prócz tego w tym tygodniu.

Warto zauważyć, że we wtorek na Steamie pojawiła się wczesna Model patcha Ku No Man’s Sky. Dodawał on m.in. Pomoc dla procesorów AMD Phenom Czyżby kart grafiki z serii Radeon 6000. Poprawiono w Zanim także działanie myszki Czyżby zlikwidowano błąd, w którym gracze tracili swoje pliki zapisu. Pełna Indeks zmian znajduje się w tym miejscu. Z pewnością Miliony z zaimplementowanych we wczesnej wersji łatki poprawek pojawiło się także w opisywanym oficjalnym patchu.

Aktualizacja 1.04 z pewnością Niech ręka boska broni rozwiąże wszystkich zanotowanych problemów, dlatego też Hello Games zapowiedziało kolejną łatkę, której możemy spodziewać się w przyszłym tygodniu. Sean Murray przyznał, że W bieżącej chwili Pracownia skupia się na wsparciu dla gracza i Zaledwie Jak tylko naprawi wszystkie błędy, zajmie się dodawaniem Ku No Man’s Sky nowej zawartości.


Tagi: gry na świecie Hello Games No Man's Sky patche i aktualizacje PC PS4
Skomentuj: